Podwykonawcy:
- TEHMAR Energetyka i Budownictwo – Wykonanie przebudowy kolizji energetycznej NN
- MTM NOWUM – sieć gazowa
- FASTI – rozbiórki
- ECO-SYSTEM – kolizje wodociągowe
- FASTI – wykonanie zbiorników
- ELEKTRO-LECH – kolizje elektroenergetyczne, teletechniczne, NN i SN
- PAWLICA – roboty drogowe
- DELTA – kanalizacja deszczowa
- HYDRO SYSTEM – kanalizacja deszczowa
- PTB SZCZEPAŃSKI – wykonanie zbiorników
- REMART – wykonanie przepustów
- UBiD Piotrowski – przepusty ekologiczne
- TRANS-SYP Dariusz Omilianowicz – roboty drogowe
- KOPBUD – kolizje melioracyjne
- DROMECH – COR
- ROBSON SP. Z o.o. – wykonanie przejazdu tymczasowego na kolei
- UBiD Piotrowski – przepust tymczasowy
- ZRB KOREM – wykonanie budynków toalet na terenie MOP
- FBiUMW WODNIK – regulacja rzek
- UBiD – fundamenty pod WMA
- Fasti – przepusty z blach falistych
- Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Paweł Puzio – zasianie elektryczne
- Soley Sp. Z o.o. – wykonanie posadowienia
- Trzciński Jan – roboty budowlane ziemne
- Stalmontaż – roboty budowlane zbrojarskie
- Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego TOLOS Sp.z o.o. – wbicie i wyciągnięcie ścianek szczelnych
- Stanex działalność budowlana – roboty ogólnobudowlane
- Usługi Remontowo-Budowlane Kołodziej Ignacy – roboty ogólnobudowlane
- SOLEY – wzmocnienie podłoża w technologi ciągłego wgłębnego mieszania gruntu
- PRDiM Janów Lubelski – wykonanie nawierzchni
- ELPIE – Oświetlenie
- OPTEM Sp. z o.o. – dostawa i montaż żelbetowych konstrukcji prefabrykowanych
- Luiza Baran HYDROMOST – ułożenie papy termozgrzewalnej na obiektach mostowych
- BBR Polska Sp.z o.o.wykonanie sprężenia obiektów inżynierskich oraz dostawie i montażu urządzeń dylatacyjnych
- Trax – wykonanie systemów
- Konstrukcje Kamil Kocyła – przepusty ekologiczne
- ViaCon Polska Sp. z o.o. – wytworzenie, dostarczenie i montaż elementów konstrukcyjnych UltraCor
- INFRAPAVE – ściek monolityczny
- ECO-SYSTEM – Kanalizacja MOPy
- RHEINGAU AGRO SP Z O.O. – drenaż w pasie rozdziału
- PROWERK SP Z O.O. – bariery ochronne w pasie rozdziału
- BITUNOWA SP Z O.O. – Skropienie,polewanie krawędzi
- ASBUD Joanna Wojciechewicz – roboty brukarskie
- RADZIK BRUK – roboty brukarskie
- MATROB-BIS – roboty brukarskie
- IPBT – Ekrany
- Zakład Projektowania i Usług Specjalistycznych Jerzy Połomski – Humusowanie
- REKON – Konstrukcje do SZR
- SAFEROAD /GAWRIL – oznakowanie poziome
- INVEST INSTAL – drenaż francuski
- TARCOPOL Sp. z o.o. – wykonanie warstwy wiążącej oraz przeciwspadków z asfaltu lanego
- Paweł Synowiec PMP – wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego powierzchni betonowych oraz nawierzchni z żywic na chodnikach
- CZECHANOWICZ EKOLOGIA I ZIELEŃ – Humusowanie
- MOTA – ściek monolityczny
- ALPOL- ścianki szczelne
- KELLER – wzmocnienie podłoża (pale)
- MONTER BRD – fundamenty i montaż konstrukcji
- DWD System Sp. z o.o. – roboty budowlane z zakresu odwodnienia obiektów mostowych
- ZIELEŃ KWADRAT BARTŁOMIEJ DUDEK – nasadzenia
- FPHU „RADZIK-BRUK” Małgorzata Radzik – umocnienie skarp i stożków oraz ułożenie schodów skarpowych
- KopBud Hubert Piotrowski – umocnienie skarp i stożków oraz ułożenie schodów skarpowych
- TARCOPOL Sp. z o.o. – wykonanie warstwy wiążącej oraz przeciwspadków z asfaltu lanego
- TRZCIŃSKI JAN – roboty budowlane ziemne
- TONSBERG – przepusty pod zjazdami
- ERPLAST – oznakowanie pionowe
- SAFEROAD STALPRODUKT – bariery ochronne
- ERPLAST – montaż i dostawa tablic pryzmowych
- ALUFORCE – barierki balustrady
Usługodawcy:
- Biuro Projektowo – Badawcze Dróg i Mostów Transprojekt Warszawa Sp. z o.o. – Zatwierdzony.
Podwykonawcy Transprojektu Warszawa:
- Enprom Sp. z o.o.
- Ansee Colsulting Michał Jaśkiewicz
- Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne „EGIB” Sp. z o.o.
- GGPS Sp. z o.o.
- Geoinstal s.c. – wykonanie badań i projektów
- ARCHI5 Warszawa Sp. z o.o.
- Esel – Projekt Sławomir Sienkiewicz
- Solution4 Sp. z o.o.
- Pracownia Usług Projektowo – Budowlanych DM
- Monika i Łukasz Dulęba – Dzierżawa gruntów
- Teodora i Marian Beksiak – Dzierżawa gruntów
- Emil Mazurek, Grażyna Gierulska – Najem nieruchomości
- Elżbieta i Adam Żaba – Dzierżawa gruntów
- Zbigniew Kozioł – Dzierżawa gruntów
- Grzegorz Dziadura, Jacek Dziadura, Maciej Dziadura, Teresa Dziadura, Klaudia Dziadura, Mateusz Dziadura – Dzierżawa gruntów
- Dawid Szczęch – usługi sprzątania
- Krystian Żaba – Dzierżawa gruntów
- Zamojskie Towarzystwo Transportowe Sp. z o.o.
- Dariusz Omilianowicz Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe „TRANS-SYP”
- TPA Sp. z o.o. – Usługi laboratoryjne
- GC PROJEKT Sp. z o.o. – wykonanie badań i projektów
- Trans-Kop Łach – budowa placu składowego
- Janusz Madej – transport
- ENVICOS – nadzór środowiskowy
- GEOMAX – obsługa geodezyjna
- ARBOR Sp. z o.o. Wycinka drzew i krzewów
- SOPHUS SP z o.o. – ochrona mienia
- Usługi Transportowe Jacek Małek – usługi transportowe
- Trans-KOPDo Łach Dominik – hałdowanie piachu na placu składowym
- Restauracja Fantazja – dostawa posiłków
- OPGK Sp. Z o.o. – geodezja
- TPA Sp. Z o.o. – obsługa geodezyjna
- Ulma Construccion Polska S.A. – dzierżawa deskowań
- ZT i BD BIAŁOWĄS – utrzymanie letnie i zimowe
- SOPHUS Sp.z o.o. – ochrona
- KM-TRANS Kamil Możdżonek – usługi transportowe
- USŁUGI TRANSPORTOWE Szczepański – Usługi transportowe
- TEGES – wynajem ładowarki
- UBIT PIOTROWSKI GRZEGORZ – Usługi transportowe
- Firma H.U.T ROKOSZ Mariusz – Usługi transportowe
- BETON SYSTEM – wykonanie usługi mieszania (węzeł)
- STĘPIEŃ ADAM – Usługi transportowe
- KAMIL HUBER – Usługi transportowe
- JÓZEF WÓJCIK JOSEPH – Usługi transportowe
- ADGAM JAKUB CZAPSKI – Usługi transportowe
- Z. T. T. SP Z O.O. – Usługi transportowe
- FASTI Sp. z o.o. – Usługi transportowe
- PHU WOTEX – Usługi transportowe
- Politechnika Rzeszowska – próbne obciążenie
- AARSLEFF Sp. z o.o. próbne obciążenie
- TRANS SYP – Usługa sprzętowa
- TRANSKAM Kamil Stopka – Usługi transportowe
- Transport Drogowy Krzysztof Lubiński – Usługi transportowe
- Usługi transportowe Franciszek Bielak – Usługi transportowe
- Karol Szymczyk – Usługi transportowe
- TRANS CAG – Usługi transportowe
- KopBud Hubert Piotrowski – Usługi transportowe
- PIACHTRANS – Przerzuty
- WIESŁAW STOPKA – Usługi transportowe
Dostawcy
- Harsco Metals Polska Sp. z o.o.
- Kopalnia Wapienia „Morawica” S.A. – dostawa materiałów kamiennych
- Kruszywa Śląskie Sp. z o.o. – dostawa materiałów
- PROBUDEKS Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlano Handlowe sp. z o.o – dostawa kruszywa
- Inwestplan Sp. z o.o. – dostawa kruszywa
- Kopalnie Dolomitu S.A. – dostawa kruszywa
- Zakład wyrobów betonowych Wojciech Trykacz – dostawa rur przepustowych
- Solbet Kolbuszowa S.A. – dostawa przepustów skrzynkowych
- Konsorcjum stali S.A. – Dostawa stali zbrojeniowej
- TRANS-KOP Łach – piasek
- NEPTUN (Sienkiewicz) – studnie
- NEPTUN (Pipelife) – Rury PP
- NEPTUN sp. Z o.o. – dostawa rur i studni GRP
- GOLDNER – piasek
- CONCRETE-MIX sp. Z o.o. – spoiwo MIX-R HSD klada 22,05
- KONSORCJUM STALI S.A. – dostawa stali zbrojeniowej
- EKOTECH TRADE – dostawa spoiwa
- KACZMAREK – rury PE
- CEMENT OŻARÓW SA – dostawa cementu
- Transdźwig P.W. Sp. Z o.o. – dostawa płyt drogowych
- Lhoist Bukowa SA – dostawa wapna palonego
- Firma Transportowo-handlowa Bojdo Stanisław – dostawa cementu
- ZP BAUCEM – dostawa kruszywa
- Cement serwis sp. Z o.o. – dostawa cementu
- P.P.H.U „DOM-BUD” Piotr Cichoń – dostawa cementu
- „DRO-TRANS”MICHAŁ DRÓDŻ – dostawa cementu
- P.U.U. EURO-TRANS SP Z O.O. – dostawa cementu
- FM TRANS SP Z O.O. – dostawa cementu
- Marcin Gałek – dostawa cementu
- Radosław Gałek – dostawa cementu
- Grafikom Jacek Lodwich – dostawa cementu
- Jadar sp. Z o.o. – dostawa cementu
- P.P.H.U S.C. ARKADIUSZ MIROSŁAW JASTRZĘBCY – dostawa cementu
- TRANSPORT CIĘŻAROWY ZENON KISTER – dostawa cementu
- FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA KREZUS BOLESŁAW KOZAK – dostawa cementu
- PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE „LOMAREX” LODWICH MAREK – dostawa cementu
- MAGTRANS S.C. – dostawa cementu
- FIRMA TRANSPORTOWO-HANDLOWA „MARKO-TRANS” MAREK DRÓŻDŻ – dostawa cementu
- P.P.T.H” MARŁUK” – dostawa cementu
- „MŁOT” S.J. BOZENA I HENRYK MŁOT – dostawa cementu
- „MULTI-SERWIS” KRZYSZTOF LIPCZYŃSKI – dostawa cementu
- P.P.H.U. „OSKAR” JERZY OGORZAŁEK – dostawa cementu
- USŁUGI TRANSPORTOWE :REGAL”ALICJA REGUŁA – dostawa cementu
- RYTA SPÓŁKA JAWNA – dostawa cementu
- TRANSPORT TOWAROWY WIECZOREK ADAM – dostawa cementu
- „WOJTAL” SP Z O.O. – dostawa cementu
- ELIKOPOL – geotkaniny
- KPB Kraśnik – reper talerzowy
- Geo Globe – geokrata
- Zakład Drzewny RZĄD Władysława – dostawa tarcicy
- True Trade & Technology Sp. z o.o. – dostawa materiału taśm dylatacyjnych
- TRANSPORTEX Krzysztof BIERNAT – dostawa przekruszu betonowego
- Trzciński Jan USB – materiał na platformy robocze, drogi technologiczne i place składowe
- ANKRA Sp.z o.o. dostawa desek gzymsowych
- B2 Sp. z o.o. dostawa łożysk garnkowych
- IMPEXTIR – dostawa materiałów kamiennych
- ERGIS – dostawa folii PVC
- VIACON – dostawa rur stalowych
- Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów SIBET S.A. – dostawa belek mostowych
- BEGRAN Sp.z o.o. – dostawa krawężników mostowych i ścieków przykrawężnikowych
- VIACON – geowłóknina
- Neptun – wyloty
- Hager – wynajem pomieszczeń (pokoi)
- DWD System Sp. z o.o. – dostawa kolektorów odwadniających obiekty mostowe (wpusty mostowe)
- POLBRUK – galanteria betonowa
- NAVOTECH – osadniki wirowe i separatory; oczyszczalnie
- ŻELIWO SP JAWNA – włazy i wpusty żeliwne
- ViaCon Polska Sp.z o.o. – dostawa Geowłókniny
- ART- MOTO -SERVIS – dostawa paliwa
- PIXI – pył bypass
- ELIKOPOL – geomembrana
- RHEINGAU AGRO SP Z O.O. – geowłóknina VIGEOL 230
- RESZKA – ściek trapezowy
- ViaCon Polska Sp.z o.o. – dostawa Geowłókniny
- ViaCon Polska Sp.z o.o. – dostawa Maty GMA STABIMAT
- Kopalnie Dolomitu SA – kruszywo
- LHOIST BUKOWA SA – kruszywo wypełniające
- Małgorzata Paszkowska P.W. „SPEC-BET” – dostawa prefabrykowanych elementów budowlanych
- FPHU BETMAR Marek Miazga – dostawa trylikni wklęsłej
- ELIKOPOL – półki dla płazów
- PBI – betony niekonstrukcyjne
- Harsco Metals Polska Sp. z o.o. – dostawa kruszywa